x

Otomatik kapı sistemleri grubunda garaj kapısı sistemleri olarak sunulan kullanışlı ve şık seksiyonel panel çeşitlerine sahip ithal motorlu seksiyonel garaj kapısı uygulamaları, dikey yönlü olarak geriye doğru hareket eder. Bu sebeple garajınızın ön kısmındaki alanda, daha fazla kullanabileceğiniz kullanım alanı elde etmiş olursunuz. Garaj giriş kısmının dikdörtgen, eğik ve yatay tavanlı ve kemerli olsa bile seksiyonel garaj kapıların montajları mümkün olabilmektedir. Bu sayede, sonradan yapılabilecek düzenlemelerde de kullanım sağlamak mümkündür.

İç mekân boşluğuna ve geçiş yüksekliklerine istinaden düşük ve alçak olmak üzere yataklama stilleri ile tüm garaj girişleri için uygulanabilir özelliğe sahip olmaktadır. Alın kapama panelleri ile görüntü şıklığı sağlanabilmekte, personel ve yaya girişleri için personel kapısı ve pencere uygulamaları da mümkün olabilmektedir. Bunun haricinde harici olarak da personel giriş kapısı alternatifi de mevcuttur. Yoğun kullanım durumlarına ve garaj, otopark içerisindeki araç sayısına göre çekme tip veya endüstriyel motor tercih edilerek uygun çözüm sağlanabilmektedir. Panel tercihi yapılarak çeşitli tip veya özelliklerde paneller ile imalatı yapılabilmekte olup tüm ral kodlarına göre boyanabilmesi ile de dış mekân veya mimariye uygun olarak renk tercihi de yapılabilmektedir. Kapı kenarlarında monte edilmiş olan emniyet fotoselleri vasıtasıyla gerek araçlar gerekse yaya geçişi esnasında kapı kapanma durumunda otomatik olarak durdurma özelliği ile güvenli kullanım sağlanabilmektedir. Otomatik kapanma özelliği ile de herhangi müdahale olmaksızın kapanma zamanını dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Sıklıkla seksiyonel garaj kapısı, otopark kapıları, otomatik kapı, bahçe kapısı ve katlanır garaj kapısı olarak bilinen otomatik kapı sistemleri ürünümüz diğer otopark sistemleri ve garaj kapısı sistemleri ile otomasyonu mümkün olup kullanım açısından kolaylık sağlamaktadır.
Radarlı giriş, uzaktan kumanda ile giriş, butonlu manuel kullanım, hgs , ogs ,plaka tanıma sistemleri gibi giriş sistemleri ile rahatlıkla entegre edilerek özellikle site ve özel konutlar için ideal güvenlik sağlamaktadır.
İstanbul garaj kapısı fiyatları ve diğer bölgelerde otomatik garaj kapısı fiyatları için iletişime geçebilir ve ücretsiz keşif desteği ile fiyat teklifi alabilirsiniz.