x

Sarmal garaj kapısı sayesinde garaj ön kısmında ve iç kısımdaki boş alan daha fazla kullanılabilir. Park etmek için girişe daha fazla yanaşabilir, garajınızdaki tavan detayı da boş kalır. Kullanışlı ve sağlam kapı profili, kaliteli alüminyumdan oluşur ve modern ithal motor tekniğine sahiptir. Poliüretan dolgulu alternatifi bulunan sarmal kapılar, hafif olmasının yanı sıra ses ve ısı yalıtımı konusunda daha çok tavsiye edilmektedir.
İthal motor, içinde dışında bulunur ve böylelikle bakım gereken durumlarda kolaylıkla ulaşılabilir.

Sarmal kapının hareketleri ve durması yumuşak ve nispeten sessizdir; bu sebeple kapı korunmuş olmaktadır. Uzaktan kumanda ve radarlı giriş sistemlerinin yanı sıra HGS ve OGS gibi giriş sistemleri entegrasyonu mümkündür. Günlük kullanım esnasında personel ve yaya girişleri için personel kapısı ve gözlü pencere uygulamaları da mümkün olabilmektedir. Bunun haricinde harici olarak da personel giriş kapısı alternatifi de mevcuttur. Yoğun kullanım durumlarına ve garaj, otopark içerisindeki araç sayısına göre tüp motor veya endüstriyel motor tercih edilerek uygun çözüm sağlanabilmektedir. Lamel tercihi yapılarak çeşitli tip veya özelliklerde lameller ile imalatı yapılabilmekte olup tüm ral kodlarına göre boyanabilmesi ile de dış mekân veya mimariye uygun olarak renk tercihi de yapılabilmektedir.

Kapı kenarlarında monte edilmiş olan emniyet fotoselleri vasıtasıyla gerek araçlar gerekse yaya geçişi esnasında kapı kapanma durumunda otomatik olarak durdurma özelliği ile güvenli kullanım sağlanabilmektedir. Otomatik kapanma özelliği ile de herhangi müdahale olmaksızın kapanma zamanını dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.
Sıklıkla panjur garaj kapısı, otopark kapıları, otomatik kapı, bahçe kapısı ve sarmal garaj kapısı olarak bilinen otomatik kapı sistemleri ürünümüz diğer otopark sistemleri ve garaj kapısı sistemleri ile otomasyonu mümkün olup kullanım açısından kolaylık sağlamaktadır.
Radarlı giriş, uzaktan kumanda ile giriş, butonlu manuel kullanım, hgs , ogs ,plaka tanıma sistemleri gibi giriş sistemleri ile rahatlıkla entegre edilerek özellikle site ve özel konutlar için ideal güvenlik sağlamaktadır.
İstanbul garaj kapısı fiyatları ve diğer bölgelerde otomatik garaj kapısı fiyatları için iletişime geçebilir ve ücretsiz keşif desteği ile fiyat teklifi alabilirsiniz.