x

Çoğunlukla dış mekanlarda, garaj ve ticari bölümlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan galvaniz ve paslanmaz çelik kepenkler, uygulanacak bölge öncesinde ücretsiz keşif yapılarak özel olarak hazırladığımız tasarımlar ile projelerinize uygun olarak üretilmektedir. Kullanım açısından genelde garaj kapısı, dükkân kepenk, otopark kapıları olarak kullanılan panjur ve çelik kepenk sarmal kapılar buton kontrol sistemleri veya uzaktan kumanda ile çalışabilen ayrıca radarlı giriş ve diğer geçiş sistemleri ile de giriş sağlanabilmektedir. Ticari ve Endüstriyel projelerde sıklıkla kullanılan otomatik kapı sistemleri grubundan olan kaliteli çelik kepenk sistemlerinde kullandığımız motorlar kaliteli, uzun ömürlü şekilde tasarlanmıştır. Kaliteli ve dayanıklı galvaniz çelik kepenk sistemleri ile , kullanım kolaylığını en üst seviyede tutmak için son teknoloji ROLL – FORM makineleri ile üretilmektedir.
Sektöründe sarmal kapı, panjur kepenk, çelik kepenk, galvaniz çelik kepenk, otomatik kapı ve kepenk sistemleri ve otomatik kepenk olarak bilinen bu sistem ülkemizde yoğun olarak kullanılan bir sistemdir
Bursa otomatik kepenk fiyatları ve diğer bölgelerde otomatik kepenk sistemleri fiyatları için iletişime geçebilir ve ücretsiz keşif desteği ile fiyat teklifi alabilirsiniz.